GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A4 BB56 langschild rechthoekig enkelverend 218x40x8,5 mm BB56 Champagne blend GPF1125A40101
Artikelnummer: S21011208
- Schild Champagne blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1125.A4 BB56
- GPF1125A40101
- 8716075890713
Vanaf 1
€ 55,42 per paar
21,02 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Champagne blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1125.A4 BB56
-
GPF1125A40101
-
8716075890713
-
Finish: Champagne blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Champagne
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A4 BB56 langschild rechthoekig enkelverend 218x40x8,5 mm BB56 Champagne blend GPF1125A40101 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Champagne blend 1125.A4 BB56 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1125A40101 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1125A40101 |
| EAN artikel | 8716075890713 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Champagne blend |
| Type | 1125.A4 BB56 |
| Alternatief type | 1125A4BB56 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Champagne blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 8,5 mm |
| Kleur | Champagne |
| Slotsparing | BB 56 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 218 mm |
| Geveerd | Ja |
| Eenheid | Paar |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |