GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A4 WC55/8 groot langschild afgerond enkelverend 218x40x8,5 mm WC55/8 grote deurknop Champagne blend GPF1120A40855
Artikelnummer: S21011204
- Schild Champagne blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1120.A4 WC55/8 groot
- GPF1120A40855
- 8716075890225
Vanaf 1
€ 81,58 per paar
30,94 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Champagne blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1120.A4 WC55/8 groot
-
GPF1120A40855
-
8716075890225
-
Finish: Champagne blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Champagne
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A4 WC55/8 groot langschild afgerond enkelverend 218x40x8,5 mm WC55/8 grote deurknop Champagne blend GPF1120A40855 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Champagne blend 1120.A4 WC55/8 groot en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1120A40855 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1120A40855 |
| EAN artikel | 8716075890225 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Champagne blend |
| Type | 1120.A4 WC55/8 groot |
| Alternatief type | 1120A4WC558groot |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Champagne blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 8,5 mm |
| Kleur | Champagne |
| Slotsparing | WC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 218 mm |
| Geveerd | Ja |
| Eenheid | Paar |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |