GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A4R BB56 langschild gatdeel afgerond 218x40x8,5 mm BB56 rechtsdraaiend Champagne blend GPF1120A40301
Artikelnummer: S21011201
- Schild Champagne blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1120.A4R BB56
- GPF1120A40301
- 8716075890195
Vanaf 1
€ 27,05 per stuk
7,85 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Champagne blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1120.A4R BB56
-
GPF1120A40301
-
8716075890195
-
Finish: Champagne blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Champagne
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A4R BB56 langschild gatdeel afgerond 218x40x8,5 mm BB56 rechtsdraaiend Champagne blend GPF1120A40301 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Champagne blend 1120.A4R BB56 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1120A40301 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1120A40301 |
| EAN artikel | 8716075890195 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Champagne blend |
| Type | 1120.A4R BB56 |
| Alternatief type | 1120A4RBB56 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Champagne blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 8,5 mm |
| Kleur | Champagne |
| Slotsparing | BB 56 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 218 mm |
| Geveerd | Ja |
| Eenheid | Stuk |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Links-rechtswijzend | Rechts |