GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A4 PC55 langschild afgerond enkelverend 218x40x8,5 mm PC55 Champagne blend GPF1120A40132
Artikelnummer: S21011194
- Schild Champagne blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1120.A4 PC55
- GPF1120A40132
- 8716075890126
Vanaf 1
€ 50,60 per paar
19,19 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Champagne blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1120.A4 PC55
-
GPF1120A40132
-
8716075890126
-
Finish: Champagne blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Champagne
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A4 PC55 langschild afgerond enkelverend 218x40x8,5 mm PC55 Champagne blend GPF1120A40132 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Champagne blend 1120.A4 PC55 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1120A40132 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1120A40132 |
| EAN artikel | 8716075890126 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Champagne blend |
| Type | 1120.A4 PC55 |
| Alternatief type | 1120A4PC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Champagne blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 8,5 mm |
| Kleur | Champagne |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 218 mm |
| Geveerd | Ja |
| Eenheid | Paar |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |