GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A1L BB56 langschild gatdeel rechthoekig 218x40x8,5 mm BB56 linkswijzend Dark blend GPF1125A10201
Artikelnummer: S21011182
- Schild Dark blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1125.A1L BB56
- GPF1125A10201
- 8716075890300
Vanaf 1
€ 29,62 per stuk
8,60 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Dark blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1125.A1L BB56
-
GPF1125A10201
-
8716075890300
-
Finish: Dark blend
-
Kleur: Donkerbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A1L BB56 langschild gatdeel rechthoekig 218x40x8,5 mm BB56 linkswijzend Dark blend GPF1125A10201 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Dark blend 1125.A1L BB56 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1125A10201 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1125A10201 |
| EAN artikel | 8716075890300 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Dark blend |
| Type | 1125.A1L BB56 |
| Alternatief type | 1125A1LBB56 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Dark blend |
| Kleur | Donkerbruin |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | BB 56 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 218 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Links |