GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A2 PC72 langschild rechthoekig enkelverend 218x40x8,5 mm PC72 Bronze blend GPF1125A20142
Artikelnummer: S21011135
- Schild Bronze blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1125.A2 PC72
- GPF1125A20142
- 8716075890430
Vanaf 1
€ 55,42 per paar
21,02 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Bronze blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1125.A2 PC72
-
GPF1125A20142
-
8716075890430
-
Finish: Bronze blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Roodbruin
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A2 PC72 langschild rechthoekig enkelverend 218x40x8,5 mm PC72 Bronze blend GPF1125A20142 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Bronze blend 1125.A2 PC72 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1125A20142 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1125A20142 |
| EAN artikel | 8716075890430 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Bronze blend |
| Type | 1125.A2 PC72 |
| Alternatief type | 1125A2PC72 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Bronze blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 8,5 mm |
| Kleur | Roodbruin |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 218 mm |
| Geveerd | Ja |
| Eenheid | Paar |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |