GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1000.A3 Aka L-model 19 mm deurkruk Mocca blend GPF1000A30100
Artikelnummer: S21010589
- Deurkruk Mocca blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1000.A3
- GPF1000A30100
- 8716075883395
Vanaf 1
€ 33,76 per paar
11,25 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurkruk Mocca blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1000.A3
-
GPF1000A30100
-
8716075883395
-
De bruin-beige kleur van de finish Mocca blend is onderdeel van de Anastasius Collectie
-
De mokkakleur ontstaat door een metallic poedercoating op het RVS deurbeslag aan te brengen
-
Finish: Mocca blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Lichtbruin
-
Geschikt als meerpuntskruk: Niet van toepassing
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1000.A3 Aka L-model 19 mm deurkruk Mocca blend GPF1000A30100 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Deurkruk Mocca blend 1000.A3 en meer Deurkrukken en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1000A30100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1000A30100 |
| EAN artikel | 8716075883395 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurkrukken - Deurkruk gelakt |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Deurkruk Mocca blend |
| Type | 1000.A3 |
| Alternatief type | 1000A3 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Mocca blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 19 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Kleur | Lichtbruin |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 130 mm |
| Eenheid | Paar |
| Geschikt als meerpuntskruk | Niet van toepassing |
| Modelnaam | Aka |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |