Artikelnummer: S21003299
  • Deurgreep RVS geborsteld
  • GPF Bouwbeslag
  • Type 4945.09A
  • GPF49450900A
Let op!
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
  • Deurgreep RVS geborsteld
  • Merk GPF Bouwbeslag
  • Type 4945.09A
  • GPF49450900A
  • RVS is de afkorting van roestvast staal (in de volksmond ook wel roestvrij staal genoemd)
  • Het is een sterk metaal met hoge kwaliteit
  • Deze deurgreep heeft een mooie, matte kleur door het geborstelde RVS
  • Finish: RVS geborsteld
  • Kleur: Grijs
  • Materiaal: RVS
  • Lifestyle: Jaren 30
  • GPF Bouwbeslag Deurgreep RVS geborsteld 4945.09A en meer Grepen en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier GPF49450900A
Alternatief artikelnummer leverancier GPF49450900A
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Ten Hulscher
EAN leverancier 8716075834403
Merk GPF Bouwbeslag
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Grepen - Deurgreep RVS
Productgroep Deurgrepen
Productsoort Deurgreep RVS geborsteld
Type 4945.09A
Alternatief type 494509A
Minimum besteleenheid 1 stuk
Finish RVS geborsteld
Kleur Grijs
Materiaal RVS
Geschikt voor buitengebruik Ja
Diepte 60 mm
Lengte 130 mm