AluArt slang glaslijst inlage G5i AAB345 rol 500 m blauw AL029002
Artikelnummer: S20201329
- Slang glaslijst
- AluArt
- Type G5i AAB3 AAB4 AA5
- AL029002
- 8713329953224
Vanaf 1
€ 326,28 per stuk
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Slang glaslijst
-
Merk AluArt
-
Type G5i AAB3 AAB4 AA5
-
AL029002
-
8713329953224
-
500 m rol inlage 3x2 mm blauw
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL029002 |
| EAN artikel | 8713329953224 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Beglazingsprofielen - Glaslijst - Glaslijst toebehoren |
| Productgroep | Glaslijsten NPR 3671 |
| Productsoort | Slang glaslijst |
| Type | G5i AAB3 AAB4 AA5 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Binnenmaat | 2 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Lengte rol | 500 m |