AluArt tafelrand 21 mm geanodiseerd L 5000 mm aluminium geanodiseerd AL080163
Artikelnummer: S20201040
- Tafelrand
- AluArt
- Type 80163
- AL080163
- 8713329904479
Vanaf 5
€ 43,95 per 5 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Tafelrand
-
Merk AluArt
-
Type 80163
-
AL080163
-
8713329904479
-
Geanodiseerd aluminium profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL080163 |
| EAN artikel | 8713329904479 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Tafelrandprofielen - Tafelrandprofiel aluminium geanodiseerd |
| Productgroep | Tafelranden |
| Productsoort | Tafelrand |
| Type | 80163 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 m |
| Breedte | 21 mm |
| Lengte | 5000 mm |