AluArt U-profiel 40x60x40x5 mm L 6000 mm aluminium onbewerkt AL096320
Artikelnummer: S20200929
- U-profiel aluminium
- AluArt
- Type 96320
- AL096320
- 8713329905827
Vanaf 6
€ 183,30 per 6 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
U-profiel aluminium
-
Merk AluArt
-
Type 96320
-
AL096320
-
8713329905827
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL096320 |
| EAN artikel | 8713329905827 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - U-profiel aluminium |
| Productgroep | U-profielen |
| Productsoort | U-profiel aluminium |
| Type | 96320 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 6 m |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte links | 40 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Hoogte rechts | 40 mm |
| Dikte | 5 mm |