AluArt U-profiel 30x20x30x2 mm L 3000 mm per 2 stuks aluminium onbewerkt AL098326
Artikelnummer: S20200903
- U-profiel aluminium
- AluArt
- Type 98326
- AL098326
- 8713329954177
Vanaf 6
€ 42,84 per 6 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
U-profiel aluminium
-
Merk AluArt
-
Type 98326
-
AL098326
-
8713329954177
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL098326 |
| EAN artikel | 8713329954177 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - U-profiel aluminium |
| Productgroep | U-profielen |
| Productsoort | U-profiel aluminium |
| Type | 98326 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2x 3 m |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte links | 30 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte rechts | 30 mm |
| Dikte | 2 mm |