AluArt slijtstrip 70x3 mm VOM1 geboord en gesoevereind L 5000 mm aluminium geanodiseerd AL044224
Artikelnummer: S20200735
- Slijtstrip
- AluArt
- Type 44224
- AL044224
- 8713329940385
Vanaf 5
€ 81,40 per 5 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Slijtstrip
-
Merk AluArt
-
Type 44224
-
AL044224
-
8713329940385
-
Aluminium profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL044224 |
| EAN artikel | 8713329940385 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Slijtstrip aluminium |
| Productgroep | Trapkanten en slijtstrips |
| Productsoort | Slijtstrip |
| Type | 44224 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 m |
| Kleur | Geanodiseerd |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 5000 mm |
| Uitvoering | Geboord en gesoevereind, verspringend |
| Dikte | 3 mm |