AluArt slijtstrip 60x3 mm geboord en gesoevereind L 5000 mm aluminium brute AL043222
Artikelnummer: S20200720
- Slijtstrip
- AluArt
- Type 43222
- AL043222
- 8713329934513
Vanaf 5
€ 58,90 per 5 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Slijtstrip
-
Merk AluArt
-
Type 43222
-
AL043222
-
8713329934513
-
Aluminium profiel
-
Lengte: 5000 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL043222 |
| EAN artikel | 8713329934513 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Slijtstrip aluminium |
| Productgroep | Trapkanten en slijtstrips |
| Productsoort | Slijtstrip |
| Type | 43222 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 m |
| Breedte | 60 mm |
| Uitvoering | Geboord en gesoevereind, verspringend |
| Dikte | 3 mm |