AluArt hoekprofiel 50x50x4 mm L 6000 mm aluminium onbewerkt AL096151
Artikelnummer: S20200287
- Hoekprofiel aluminium
- AluArt
- Type 96151
- AL096151
- 8713329950476
Vanaf 6
€ 108,24 per 6 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hoekprofiel aluminium
-
Merk AluArt
-
Type 96151
-
AL096151
-
8713329950476
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL096151 |
| EAN artikel | 8713329950476 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Hoekprofiel gelijkzijdig aluminium |
| Productgroep | Hoekprofielen |
| Productsoort | Hoekprofiel aluminium |
| Type | 96151 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 6 m |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Dikte | 4 mm |