AluArt hoekprofiel 40x20x2 mm L 3000 mm per 2 stuks aluminium onbewerkt AL098131
Artikelnummer: S20200248
- Hoekprofiel aluminium
- AluArt
- Type 98131
- AL098131
- 8713329944734
Vanaf 6
€ 32,70 per 6 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hoekprofiel aluminium
-
Merk AluArt
-
Type 98131
-
AL098131
-
8713329944734
-
Onbewerkt profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL098131 |
| EAN artikel | 8713329944734 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Hoekprofiel gelijkzijdig aluminium |
| Productgroep | Hoekprofielen |
| Productsoort | Hoekprofiel aluminium |
| Type | 98131 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2x 3 m |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Dikte | 2 mm |