AluArt kelderluikprofiel 18 mm L 5000 mm aluminium brute AL080260
Artikelnummer: S20200122
- Kelderluikprofiel
- AluArt
- Type 80260
- AL080260
- 8713329118456
Vanaf 5
€ 28,70 per 5 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Kelderluikprofiel
-
Merk AluArt
-
Type 80260
-
AL080260
-
8713329118456
-
Brute aluminium profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL080260 |
| EAN artikel | 8713329118456 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Kelderluikprofielen - Kelderluikprofiel aluminium |
| Productgroep | Kelderluikprofielen |
| Productsoort | Kelderluikprofiel |
| Type | 80260 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 m |
| Breedte | 18 mm |
| Lengte | 5000 mm |
| Hoogte | 20 mm |