AluArt hoekbeschermer 40x40x2 mm L 6000 mm aluminium brute AL086540
Artikelnummer: S20200089
- Hoekbeschermer
- AluArt
- Type 86540
- AL086540
- 8713329904646
Vanaf 6
€ 56,22 per 6 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hoekbeschermer
-
Merk AluArt
-
Type 86540
-
AL086540
-
8713329904646
-
Aluminium profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL086540 |
| EAN artikel | 8713329904646 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Hoekbeschermingsprofielen - Hoekbeschermer aluminium |
| Productgroep | Hoekbeschermprofielen |
| Productsoort | Hoekbeschermer |
| Type | 86540 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 6 m |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 6020 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Uitvoering | Onbewerkt |
| Dikte | 2 mm |