AluArt hoekbeschermer 20x20x1,5 mm VOM1 L 3000 mm per 2 stuks aluminium geanodiseerd AL084520
Artikelnummer: S20200066
- Hoekbeschermer
- AluArt
- Type 84520
- AL084520
- 8713329951435
Vanaf 6
€ 39,84 per 6 meter
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hoekbeschermer
-
Merk AluArt
-
Type 84520
-
AL084520
-
8713329951435
-
Geanodiseerd aluminium profiel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AL084520 |
| EAN artikel | 8713329951435 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AluArt Aluminium |
| EAN leverancier | 8713329999994 |
| Merk | AluArt |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Hoekbeschermingsprofielen - Hoekbeschermer aluminium |
| Productgroep | Hoekbeschermprofielen |
| Productsoort | Hoekbeschermer |
| Type | 84520 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2x 3 m |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Uitvoering | Geanodiseerd |
| Dikte | 1,5 mm |