Hermeta GF1V wand garderobe Gardelux Fit 1 aluminium verlenging 730 mm 6 haken mat naturel-steunen wit RAL 9010 fijnstructuur GF1V0730-79
Artikelnummer: S20102265
  • Garderobe FIT 1
  • Hermeta
  • Type GF1A
  • GF1V0730-79
  • Dit artikel kan NIET niet worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Hermeta brengt duurzaam comfort in gebouwen
Beschrijving
  • Garderobe FIT 1
  • Merk Hermeta
  • Type GF1A
  • GF1V0730-79
  • Gardelux Fit is daarmee heel geschikt voor duurzaam inkopen van kantoormeubilair
  • Uitvoering
  • Profielen en jashaken zijn mat naturel geanodiseerd
  • Wandsteunen standaard in kleur wit (RAL 9010) of kleur grijs (RAL 7035)
  • Steunen en/of profielen in andere RAL kleuren op aanvraag mogelijk
  • Leverbaar in 3 verschillende lengtes (hart op hart afstand): 730 mm, 1000 mm, 1250 mm
  • De wandgarderobe is leverbaar in een basis uitvoering en in een verleng uitvoering
  • De basis uitvoering is uit te breiden met één of meerdere verleng uitvoeringen
  • Materiaal: aluminium
  • Aantal (haken): 6 stuks
  • Hoogte: 115 mm
  • Breedte: 730 mm
  • Diepte: 130 mm
  • Verpakt per: 1 stuk
  • Hermeta GF1V wand garderobe Gardelux Fit 1 aluminium verlenging 730 mm 6 haken mat naturel-steunen wit RAL 9010 fijnstructuur GF1V0730-79 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier GF1V0730-79
Alternatief artikelnummer leverancier GF1V073079
EAN artikel 8714359037304
EAN verpakking -
Intrastat CBS code 83024200
Artikel ID N11137246
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Hermeta Metaalwaren
EAN leverancier 8714359900004
Merk Hermeta
Productgroep Kapstokken
Productsoort Garderobe FIT 1
Minimum besteleenheid 1 stuk
Materiaal Aluminium
Uitvoering Geanodiseerd
Kleur Mat naturel
Kleur steunen Wit
Model Verleng
Aantal (haken) 6 stuks
Hoogte 115 mm
Breedte 730 mm
Diepte 130 mm
Verpakt per 1 stuk
Gewicht verpakkingseenheid 1570 g
Afmeting verpakkingseenheid 740x145x100 mm