GB 82449 plankdrager met keilbout 220x30 mm elektrolytisch verzinkt - S18000585 - afbeelding 1
GB 82449 plankdrager met keilbout 220x30 mm elektrolytisch verzinkt - S18000585 - afbeelding 2

GB 82449 plankdrager met keilbout 220x30 mm elektrolytisch verzinkt 82449.0010

Artikelnummer: S18000585

  • Plankdrager keilbout
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 82449
  • 82449.0010
  • 8714318015114

Vanaf 10 € 54,38 per 10 stuks 3,26 € off -37,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering

Video's

Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw

Beschrijving

  • Plankdrager keilbout

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 82449

  • 82449.0010

  • 8714318015114

  • Plankdrager, recht model, leverbaar in verschillende lengtes, voorzien van geïntegreerde keilbout bevestiging

  • Oppervlaktebehandeling: EV

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 82449.0010
Alternatief artikelnummer leverancier 824490010
EAN artikel 8714318015114
EAN verpakking 8714318114824
Intrastat CBS code 83025000
Artikel ID N10632436
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productclassificatie IJzerwaren - Dragers - Drager - Buisplankdrager
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Plankdrager keilbout
Type 82449
Minimum besteleenheid 10 stuks
Verpakking Doos
Inhoud verpakking 10 stuks
Oppervlak Elektrolytisch verzinkt
Oppervlaktebehandeling EV
Afmeting 220x55 mm
Gatenpatroon 3/3,5 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1