GB 82423 plankdrager demontabel 250x300 mm 25x5/15x15x2 mm elektrolytisch verzinkt - S18000579 - afbeelding 1
GB 82423 plankdrager demontabel 250x300 mm 25x5/15x15x2 mm elektrolytisch verzinkt - S18000579 - afbeelding 2

GB 82423 plankdrager demontabel 250x300 mm 25x5/15x15x2 mm elektrolytisch verzinkt 82423.0002

Artikelnummer: S18000579

  • Plankdrager demontabel
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 82423
  • 82423.0002
  • 8714318039097

Vanaf 2 € 20,41 per 2 stuks 5,50 € off -35% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering

Video's

Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw

Beschrijving

  • Plankdrager demontabel

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 82423

  • 82423.0002

  • 8714318039097

  • Plankdrager, driehoek, met demontabele schoor, leverbaar in verschillende afmetingen

  • Door de demontabele schoor is deze plankdrager gemakkelijk te monteren

  • Oppervlaktebehandeling: EV

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 82423.0002
Alternatief artikelnummer leverancier 824230002
EAN artikel 8714318039097
EAN verpakking 8714318039103
Intrastat CBS code 83025000
Artikel ID N10633456
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productclassificatie IJzerwaren - Dragers - Drager - Plankdrager demontabel elektrolytisch verzinkt
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Plankdrager demontabel
Type 82423
Minimum besteleenheid 2 stuks
Verpakking Bos
Inhoud verpakking 2 stuks
Oppervlak Elektrolytisch verzinkt
Oppervlaktebehandeling EV
Afmeting 250x300 mm
Materiaal 25x5/15x15x2 mm
Gatenpatroon 3/6-3/8 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1