Maasland VGK86105 bevestigingsset voor deurdikte 86-105 mm voor F72AGK en F92AGK
Artikelnummer: S11301868
- Bevestigingsset
- Maasland Security
- Type VGK86105
- VGK86105
- 8718734024767
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Bevestigingsset
-
Merk Maasland Security
-
Type VGK86105
-
VGK86105
-
8718734024767
-
Deze bevestigingsset kan worden gebruikt op de beslagen F72 en F92 voor dikkere deurdiktes van 44 mm
-
Materiaal: Metaal
-
Aantal bouten: 3
-
Inclusief krukstift: Ja
-
Maasland VGK86105 bevestigingsset voor deurdikte 86-105 mm voor F72AGK en F92AGK kopen?
-
Maasland Veiligheidsbeslag toebehoren en meer Veiligheidsbeslag toebehoren en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
-
Montageset für Türstärke 86-105 mm für F72AGK und F92AGK
-
Mounting set for door thickness 86-105 mm for F72AGK and F92AGK
-
Kit de montage pour épaisseur de porte 86-105 mm pour F72AGK et F92AGK
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | VGK86105 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | VGK86105 |
| EAN artikel | 8718734024767 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Veiligheidsbeslag - Veiligheidsbeslag toebehoren - Veiligheidsbeslag toebehoren |
| Productgroep | Deurbeslag |
| Productsoort | Bevestigingsset |
| Type | VGK86105 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Metaal |
| Minimale deurdikte | 86 mm |
| Maximale deurdikte | 105 mm |
| Aantal bouten | 3 |
| Inclusief krukstift | Ja |
| Diameter krukstift | 8 mm |