Maasland NK7500BD codeslot mechanisch vrijzetpal dubbelzijdig zwart
Artikelnummer: S11301813
- Mechanisch codeslot
- Maasland Security
- Type NK7500BD
- NK7500BD
- 8718734026037
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Mechanisch codeslot
-
Merk Maasland Security
-
Type NK7500BD
-
NK7500BD
-
8718734026037
-
Deze stijlvolle en robuuste mechanische codesloten zijn toe te passen op bestaande DIN sloten
-
Door het intoetsen van de juiste code is de kruk te bedienen en kan de deur worden geopend
-
Na het openen van de deur vergrendelt deze na het sluiten automatisch
-
Vanuit de binnenzijde is de deur altijd via de kruk mechanisch te openen
-
Hoogte: 190
-
Breedte: 58
-
Dikte: 25
-
Geschikt voor deurdikte: 36-64
-
Maasland NK7500BD codeslot mechanisch vrijzetpal dubbelzijdig zwart kopen?
-
Maasland Codeslot mechanisch en meer Codesloten en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
-
Codeschloß mechanisch mit mechanischer Entriegelung doppelseitig schwarz
-
Mechanical code lock mechanical unlatching double black
-
Serrure à code mécanique noir mat avec digicode bilatéral (préciser l’épaisseur de la porte à la commande)
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | NK7500BD |
| Alternatief artikelnummer leverancier | NK7500BD |
| EAN artikel | 8718734026037 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Codesloten - Codeslot mechanisch |
| Productgroep | Toegangscontrole |
| Productsoort | Mechanisch codeslot |
| Type | NK7500BD |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte | 58 mm |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 25 mm |
| Geschikt voor deurdikte | 36-64 mm |
| Vrijzetfunctie | Nee |
| Codebediening | Dubbelzijdig |