Maasland S29V los - S11301789 - afbeelding 1
Maasland S29V los - S11301789 - afbeelding 2
Maasland S29V los verbreekcontact
Artikelnummer: S11301789
  • Schakelelement
  • Maasland Security
  • Type S29V
  • S29V
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
  • Verzenden met UPS
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen
Let op!
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 2 tot 4 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
  • Schakelelement
  • Merk Maasland Security
  • Type S29V
  • S29V
  • Maasland S29V los verbreekcontact kopen?
  • Separates Öffner Kontakt
  • Separate break contact
  • Contact de rupture lâche
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier S29V
Alternatief artikelnummer leverancier S29V
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Maasland Groep
EAN leverancier 8712423018334
Merk Maasland Security
Productgroep Accessoires
Productsoort Schakelelement
Minimum besteleenheid 1 stuk
Soort contact NC
Kleur Bruin
Maximale schakelspanning AC 300 V
Maximale schakelspanning DC 48 V
Maximale schakelstroom 5 A