Maasland 16LP renovatie hoeksluitplaat RVS voor deuropeners
Artikelnummer: S11301623
- Renovatie hoeksluitplaat RVS
- Maasland Security
- Type 16LP
- 16LP
- 8719743766303
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Renovatie hoeksluitplaat RVS
-
Merk Maasland Security
-
Type 16LP
-
16LP
-
8719743766303
-
Deze lange hoeksluitplaat kan gebruikt worden op een kozijn te renoveren, de openers uit de S, A en AB serie passen erachter
-
Voorplaatlengte: 500
-
Voorplaatbreedte: 38
-
Voorplaatdikte: 2
-
Voorplaatmodel: Hoekig
-
Materiaal voorplaat: RVS
-
DIN Draairichting: Links
-
Hoeken: Recht
-
Nachtschootsparing: Nee
-
Maasland 16LP renovatie hoeksluitplaat RVS voor deuropeners kopen?
-
Maasland Hoekvoorplaat voor sluitplaat elektronisch RVS en meer Sluitplaten en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
-
Renovierungs Winkelschließblech für türöffner
-
Angled faceplate 50 cm for electric strike
-
Gâche d'angle 50cm en acier inoxydable DIN gauche
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 16LP |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 16LP |
| EAN artikel | 8719743766303 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Sluitplaten - Hoekvoorplaat voor sluitplaat elektronisch RVS |
| Productgroep | Elektrische vergrendelingen |
| Productsoort | Renovatie hoeksluitplaat RVS |
| Type | 16LP |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Voorplaatlengte | 500 mm |
| Voorplaatbreedte | 38 mm |
| Voorplaatdikte | 2 mm |
| Voorplaatmodel | Hoekig |
| Materiaal voorplaat | RVS |
| DIN draairichting | Links |
| Hoeken | Recht |
| Nachtschootsparing | Nee |