Ami 350 handgreep enkelgebogen Archi Design 350 mm R14 Irox deurdikte 38-61 mm 621022
Artikelnummer: S10900430
- Deurgreep enkelgebogen Archi-Design
- Ami
- Type 350 R14
- 621022
- 8714409244560
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo AMI Aluminium bouwbeslag en industrials
Beschrijving
-
Deurgreep enkelgebogen Archi-Design
-
Merk Ami
-
Type 350 R14
-
621022
-
8714409244560
-
Deurgrepen massief rond 25 mm aluminium
-
Deurgrepen worden standaard geleverd met bevestigings-
-
middelen voor deurdikte 38-61 mm
-
Per stuk met of inwendige draad m6 of rond 14 gat ten
-
Behoeve van draadbus m6
-
Kleur IROX (RVS look)
-
Montagehandleidingen beschikbaar op www.ami.nl downloads
-
Dikte: 25
-
Model: Rond
-
Oppervlaktebescherming: Geanodiseerd
-
Keurmerk C2C: C2C Silver
-
Oppervlaktebehandeling: Geborsteld
-
Kleur: IROX
-
Deurdikte: 38-61
-
Bevestiging: M.B.M
-
Materiaal: Aluminium
-
Keurmerk: C2C
-
Lengte: 375
-
Vorm: Enkelgebogen
-
Ami 350 handgreep enkelgebogen Archi Design 350 mm R14 Irox deurdikte 38-61 mm 621022 kopen?
-
Ami Deurgreep aluminium en meer Grepen, Aluminium Bouwbeslag en Industrials van Ami Bouwbeslag voor klus en project snel en gemakkelijk onlijn bestellen bij AboutSUPPLY!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 621022 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 0000621022 |
| EAN artikel | 8714409244560 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10921970 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ami |
| EAN leverancier | 8714409000005 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Grepen - Deurgreep aluminium |
| Productgroep | Deurgrepen |
| Productsoort | Deurgreep enkelgebogen Archi-Design |
| Type | 350 R14 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Dikte | 25 mm |
| Uitvoering | M6 |
| Model | Rond |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd |
| Keurmerk C2C | C2C Silver |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Kleur | Irox |
| Deurdikte | 38-61 mm |
| Bevestiging | Met bevestigingsmiddelen |
| Materiaal | Aluminium |
| Keurmerk | C2C |
| Eenheid | Stuk |
| Lengte | 375 mm |
| Vorm | Enkelgebogen |