Ami wisselquickstift met aanslag 8x66 mm deurdikte 38-42 mm 900650
Artikelnummer: S10900260
- Wisselquickstift met aanslag
- Ami
- Type Deurbeslag toebehoren
- 900650
- 8714409193738
Vanaf 1
€ 3,38 per stuk
1,63 € off
-32,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo AMI Aluminium bouwbeslag en industrials
Beschrijving
-
Wisselquickstift met aanslag
-
Merk Ami
-
Type Deurbeslag toebehoren
-
900650
-
8714409193738
-
Wisselquickstiften met aanslag te gebruiken bij eenzijdige doorgaande montage kruk of knop gatdeel
-
Verpakt per stuk
-
Kleur: Zilvergrijs
-
Materiaal: Staal verzinkt
-
Eenheid: Stuk
-
Dikte: 8
-
Oppervlaktebescherming: Verzinkt
-
Ami wisselquickstift met aanslag 8x66 mm deurdikte 38-42 mm 900650 kopen?
-
Ami Wisselstift staal verzinkt en meer Deurbeslag toebehoren, Aluminium Bouwbeslag en Industrials van Ami Bouwbeslag voor klus en project snel en gemakkelijk onlijn bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 900650 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 0000900650 |
| EAN artikel | 8714409193738 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10079449 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ami |
| EAN leverancier | 8714409000005 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurbeslag toebehoren - Wisselstift staal verzinkt |
| Productgroep | Deurbeslag toebehoren |
| Productsoort | Wisselquickstift met aanslag |
| Type | Deurbeslag toebehoren |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Kleur | Zilvergrijs |
| Deurdikte | 38-42 mm |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Eenheid | Stuk |
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 66 mm |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |