Bessey hoekspanner en verstekspanner 2x55 mm WS3
Artikelnummer: S10160838
- Hoekspanner
- Bessey
- Type WS
- WS3
- 4008158010427
Vanaf 1
€ 60,34 per stuk
10,65 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Bessey Tool
Beschrijving
-
Hoekspanner
-
Merk Bessey
-
Type WS
-
WS3
-
4008158010427
-
Hoekspanner met stabiel lichaam en snel met een spindel te spannen
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | WS3 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | WS3 |
| EAN artikel | 4008158010427 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10021269 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Bessey Tool |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Bessey |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Klemgereedschappen - Spanklemmen - Hoekklem |
| Productgroep | Hoekspanners |
| Productsoort | Hoekspanner |
| Type | WS |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Doorgang maximaal | 30 mm |
| Spanwijdte minimaal-maximaal | 2-55 mm |
| Bekhoogte | 30 mm |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |