Bessey hoek- en kozijnuitlijnklem 8-30 mm WTR
Artikelnummer: S10160464
- Hoek- en kozijnuitlijnklem
- Bessey
- Type WTR
- WTR
- 4008158026947
Vanaf 1
€ 87,55 per stuk
15,45 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Bessey Tool
Beschrijving
-
Hoek- en kozijnuitlijnklem
-
Merk Bessey
-
Type WTR
-
WTR
-
4008158026947
-
Hoek- en kozijnuitlijnklem, voor precies gefixeerde en gestabiliseerde kozijnhoeken
-
Exact in een 90 graden-hoek
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | WTR |
| Alternatief artikelnummer leverancier | WTR |
| EAN artikel | 4008158026947 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10021656 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Bessey Tool |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Bessey |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Klemgereedschappen - Spanklemmen - Kozijnspanner |
| Productgroep | Deur- en venstermontage- gereedschappen |
| Productsoort | Hoek- en kozijnuitlijnklem |
| Type | WTR |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Spanwijdte kozijndikte | 8-30 mm |
| Verstelbereik | 32 mm |
| Gewicht | 1,05 kg |
| Verpakkingseenheid | 2 stuks |