Bessey metalen hoekspanner WSM12
Artikelnummer: S10160445
- Metalen hoekspanner
- Bessey
- Type WSM
- WSM12
- 4008158016825
Vanaf 1
€ 241,89 per stuk
42,69 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Bessey Tool
Beschrijving
-
Metalen hoekspanner
-
Merk Bessey
-
Type WSM
-
WSM12
-
4008158016825
-
Metalen hoekspanner met een behuizing van hoogwaardig gietwerk
-
De hoekspanner heeft een exacte 90 graden-hoek en de verkoperde spindel voorkomt het hechten van lasspatten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | WSM12 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | WSM12 |
| EAN artikel | 4008158016825 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10021330 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Bessey Tool |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Bessey |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Klemgereedschappen - Spanklemmen - Hoekklem |
| Productgroep | Metalen hoekspanners |
| Productsoort | Metalen hoekspanner |
| Type | WSM |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Doorgang maximaal | 100 mm |
| Bekhoogte | 61 mm |
| Beklengte | 120 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |