Bessey lijmtang geheel staal U-vorm 250/120/60 GU25-12-6ZK
Artikelnummer: S10160069
- Geheel stalen lijmtang in U-vorm
- Bessey
- Type GUZ
- GU25-12-6ZK
- 4008158027104
Vanaf 1
€ 63,68 per stuk
11,24 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Bessey Tool
Beschrijving
-
Geheel stalen lijmtang in U-vorm
-
Merk Bessey
-
Type GUZ
-
GU25-12-6ZK
-
4008158027104
-
Bessey geheel stalen lijmtang in een U-vorm
-
Deze lijmtang is zeer geschikt voor T- en dubbel T-profielen te spannen, is laag in gewicht en kan een spankracht leveren tot wel 4.000 N
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GU25-12-6ZK |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GU25126ZK |
| EAN artikel | 4008158027104 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10021594 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Bessey Tool |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Bessey |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Klemgereedschappen - Lijmtangen - Lijmtang geheel staal |
| Productgroep | Lijmtangen |
| Productsoort | Geheel stalen lijmtang in U-vorm |
| Type | GUZ |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Spanwijdte | 250 mm |
| Spandiepte | 120 mm |
| Profielbreedte x profieldikte | 22x10,5 mm |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |