Hawgood deurveerscharnier 4241-ZV RVS zonder vaststelling - S10100239 - afbeelding 1
Hawgood deurveerscharnier 4241-ZV RVS zonder vaststelling - S10100239 - afbeelding 2

Hawgood deurveerscharnier 4241-ZV RVS zonder vaststelling 3122193

Artikelnummer: S10100239

  • Deurveerscharnier G-RVS
  • Hawgood
  • Type 4241
  • 3122193
  • 8717703540543

van 1 € 137,40 per paar 45,80 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie Dictator Deursluittechniek

Product film

Beschrijving

  • Deurveerscharnier G-RVS

  • Merk Hawgood

  • Type 4241

  • 3122193

  • 8717703540543

  • HAWGOOD scharnieren type 4241 zorgen voor het zelf sluiten van dubbelwerkende deuren zoals tochtdeuren in scholen, ziekenhuizen en kantoren, magazijndeuren in winkels en fabrieken en galerijdeuren

  • Een paar scharnieren type 4241 is geschikt voor deuren met een maximale deurbreedte van 93 cm

  • en een maximaal deurgewicht van circa 60 kg

  • Voor zwaardere en/of bredere deuren adviseren wij u graag

  • Het scharnier nummer 42 (witte pijp, extra sterk) moet zo hoog mogelijk gemonteerd worden om uithangen van de deur te voorkomen

  • LET OP!!! Door de mechanische werking van het scharnier is het beslist noodzakelijk, afhankelijk van het gebruik van de deur, de scharnieren regelmatig schoon te maken en opnieuw in te vetten

  • Deze scharnieren zijn ook leverbaar in de uitvoeringen:

  • Compleet RVS

  • Afwerking: RVS-zink

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 3122193
Alternatief artikelnummer leverancier 3122193
EAN artikel 8717703540543
Intrastat CBS code 83021000
Artikel ID N10091508
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dictator
EAN leverancier 8717703549997
Merk Hawgood
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier dubbel werkend verzinkt
Productgroep Deurveerscharnieren
Productsoort Deurveerscharnier G-RVS
Type 4241
Minimale bestelhoeveelheid 1 paar
Deurdikte 40 mm
Uitvoering 4241-ZV

Leverancier

Dictator - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1