QX 880 draad nummer 10 50 m x 1.5 mm ijzer verzinkt - Y50001795 - afbeelding 1
QX 880 draad nummer 10 50 m x 1.5 mm ijzer verzinkt - Y50001795 - afbeelding 2

QX 880 draad nummer 10 50 m x 1.5 mm ijzer verzinkt 880.15050.1012

Artikelnummer: Y50001795

  • Binddraad op spoel ijzer verzinkt QX
  • QX
  • Type 880
  • 880.15050.1012
  • 8712543600198

van 1 € 136,87 per 20 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Binddraad op spoel ijzer verzinkt QX

  • Merk QX

  • Type 880

  • 880.15050.1012

  • 8712543600198

  • Doosje met barcode, in stevige overdozen

  • Iedere spoel is voorzien van EAN code

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer verzinkt

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 880.15050.1012
Alternatief artikelnummer leverancier 880150501012
EAN artikel 8712543600198
Intrastat CBS code 7217203000
Artikel ID N10081577
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QX
Productgroep Binddraad op spoel
Productsoort Binddraad op spoel ijzer verzinkt QX
Type 880
Minimale bestelhoeveelheid 20 stuks
d 1.5 mm
Verpakking Draadhouder 3 inch
Lengte 50 m
Uitvoering Nummer 10

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1