GebuVolco 077 spanwartel DIN 1480 M8x110 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001755 - afbeelding 1
GebuVolco 077 spanwartel DIN 1480 M8x110 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001755 - afbeelding 2
GebuVolco 077 spanwartel DIN 1480 M8x110 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001755 - afbeelding 3

GebuVolco 077 spanwartel DIN 1480 M8x110 mm ijzer gegalvaniseerd 077.08110.1010

Artikelnummer: Y50001755

  • Spanwartel ijzer gegalvaniseerd DIN 1480
  • GebuVolco
  • Type 077
  • 077.08110.1010
  • 8712547400329

van 1 € 44,19 per 10 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Spanwartel ijzer gegalvaniseerd DIN 1480

  • Merk GebuVolco

  • Type 077

  • 077.08110.1010

  • 8712547400329

  • Deze spanwartels bestaat uit twee schroefeinden, één met een rechtse draad en één met een linkse draad

  • Door de wartel te draaien kunt u eenvoudig de spanning instellen

  • Een spanwartel varieert van klein, voor bijvoorbeeld toepassing bij de verstaging op een zeilschip, tot zeer groot voor bijvoorbeeld in bouwwerken

  • Deze spanwartels hebben aan het ene einde een oog en aan het andere einde een haak

  • Ze zijn of volledig gegalvaniseerd of hebben een behuizing van aluminium waarbij oog en haak gegalvaniseerd zijn

  • Voor complete corrosiebestendigheid is er ook een uitvoering met aluminium behuizing waarbij oog en haak van RVS A2 materiaal zijn gemaakt

  • Toepassing: Het verbinden en op spanning brengen van kabel of ketting

  • Verpakking: doos

  • DIN nummer: DIN 1480

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 077.08110.1010
Alternatief artikelnummer leverancier 77081101010
EAN artikel 8712547400329
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10082008
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Spanwartels
Productsoort Spanwartel ijzer gegalvaniseerd DIN 1480
Type 077
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
D1 11 mm
D2 14 mm
L 110 mm
M M8

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1