GebuVolco 060 windhaak met 2 schroefogen 6.00x200 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001737 - afbeelding 1
GebuVolco 060 windhaak met 2 schroefogen 6.00x200 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001737 - afbeelding 2
GebuVolco 060 windhaak met 2 schroefogen 6.00x200 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001737 - afbeelding 3

GebuVolco 060 windhaak met 2 schroefogen 6.00x200 mm ijzer gegalvaniseerd 060.00200.1013

Artikelnummer: Y50001737

  • Windhaak met 2 schroefogen ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 060
  • 060.00200.1013
  • 8712547004220

van 1 € 46,48 per 25 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Windhaak met 2 schroefogen ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 060

  • 060.00200.1013

  • 8712547004220

  • Deze gegalvaniseerde windhaken worden geleverd inclusief 2 schroefogen voor bevestiging aan 2 zijden

  • Een windhaak kan een deur (of andere bewegende delen) vastzetten aan een muur of paal

  • Windhaken zijn verkrijgbaar in diverse afmetingen in gegalvaniseerd, maar ook in roestvaststaal of epox wit, voorzien van twee bijbehorende schroefogen

  • Toepassing: Vastzetten van een bewegend deel zoals een deur of raam

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 060.00200.1013
Alternatief artikelnummer leverancier 60002001013
EAN artikel 8712547004220
Intrastat CBS code 8302415000
Artikel ID N10001919
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Windhaken met 2 schroefogen
Productsoort Windhaak met 2 schroefogen ijzer gegalvaniseerd
Type 060
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
L1 18 mm
d 6.00 mm
D 10 mm
L 200 mm
L2 30 mm
S 6,5 mm
d1 5.25 mm

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1