Dulimex DX DNSV-50PCRO veiligheidsinsteekslot SKG** doornmaat 50 mm PC 55 ronde voorplaat RVS - Y30203483 - afbeelding 1
Dulimex DX DNSV-50PCRO veiligheidsinsteekslot SKG** doornmaat 50 mm PC 55 ronde voorplaat RVS - Y30203483 - afbeelding 2

Dulimex DX DNSV-50PCRO veiligheidsinsteekslot SKG** doornmaat 50 mm PC 55 ronde voorplaat RVS 0160.295.5050

Article no.: Y30203483

  • Veiligheidsinsteekslot
  • Dulimex DX
  • Type DNSV-50PCRO
  • 0160.295.5050
  • 8714140202508

van 1 € 77,22 per 4 stuks 5,60 € off -22,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht

Beschrijving

  • Veiligheidsinsteekslot
  • Merk Dulimex DX
  • Type DNSV-50PCRO
  • 0160.295.5050
  • 8714140202508
  • Toepassing: buitendeuren
  • Materiaal slotkast: staal zwart gelakt
  • Materiaal dagschoot: zamac vernikkeld
  • Materiaal nachtschoot: staal vernikkeld
  • Vergrendeling: Euro profielcilinder met minimaal SKG (niet inbegrepen)
  • Aantal toeren: 1 toers
  • Draairichting: dagschoot omlegbaar
  • Voorplaat: RVS
  • Afmeting voorplaat: 174 x 25 mm
  • Doornmaat: 50 mm
  • PC-maat: 55 mm
  • Accessoires: montage instructie inbegrepen

Eigenschappen

Artikel ID -
Artikelnummer leverancier 0160.295.5050
EAN artikel 8714140202508
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140202485
EAN ompak 8714140202492
Intrastat code 83014011
Leverancier Dulimex
Merk Dulimex DX
Minimale bestelhoeveelheid 4 stuks
Model voorplaat Afgeronde hoeken
Productgroep Veiligheids dag- en nachtsloten SKG**®
Productsoort Veiligheidsinsteekslot
Type DNSV-50PCRO

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1