Dulimex DX 451-25 kabelperstang gelijkend Nicopress voor kabel 1.5-5 mm voor Nicopressklem 425-020 tot en met 425-050 - Y30202990 - afbeelding 1
Dulimex DX 451-25 kabelperstang gelijkend Nicopress voor kabel 1.5-5 mm voor Nicopressklem 425-020 tot en met 425-050 - Y30202990 - afbeelding 2

Dulimex DX 451-25 kabelperstang gelijkend Nicopress voor kabel 1.5-5 mm voor Nicopressklem 425-020 tot en met 425-050 8000.009.0105

Article no.: Y30202990

  • Kabelperstang Nicopress
  • Dulimex DX
  • Type 451-25
  • 8000.009.0105
  • 8716336488758

van 1 € 209,06 per stuk 69,69 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht

Beschrijving

  • Kabelperstang Nicopress
  • Merk Dulimex DX
  • Type 451-25
  • 8000.009.0105
  • 8716336488758
  • Materiaal: staal

Eigenschappen

Artikel ID 1757962
Artikelnummer leverancier 8000.009.0105
EAN artikel 8716336488758
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336488758
EAN ompak 8716336550684
Intrastat code 82033000
Lengte 600 mm
Leverancier Dulimex
Merk Dulimex DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Kabelperstangen
Productsoort Kabelperstang Nicopress
Type 451-25
Voor kabel diameter 1.5-5 mm
Voor persklem 425-020 tot en met 425-050

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1