GB 99704 stootijzer gestuikte kop-vierkant 1400/400 mm diameter 28 mm BGL - Y18002348 - afbeelding 1
GB 99704 stootijzer gestuikte kop-vierkant 1400/400 mm diameter 28 mm BGL - Y18002348 - afbeelding 2

GB 99704 stootijzer gestuikte kop-vierkant 1400/400 mm diameter 28 mm BGL 99704.0001

Article no.: Y18002348

  • Stootijzer gestuikte kop-vierkant
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 99704
  • 99704.0001
  • 8714318018450

van 1 € 74,56 per stuk 21,64 € off -22,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Stootijzer gestuikte kop-vierkant
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 99704
  • 99704.0001
  • 8714318018450
  • Oppervlaktebehandeling: BGL

Eigenschappen

Afmeting 1400/400 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 997040001
Artikel ID 10633358
Artikelnummer leverancier 99704.0001
EAN artikel 8714318018450
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318018450
Intrastat code 83024900
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal Diameter 28 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Blauw gelakt
Oppervlaktebehandeling BGL
Productgroep Diversen
Productsoort Stootijzer gestuikte kop-vierkant
Type 99704
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1