GB 99703 stootijzer met knop en beitel 1500 mm diameter 28 mm BGL - Y18002347 - afbeelding 1
GB 99703 stootijzer met knop en beitel 1500 mm diameter 28 mm BGL - Y18002347 - afbeelding 2

GB 99703 stootijzer met knop en beitel 1500 mm diameter 28 mm BGL 99703.0001

Article no.: Y18002347

  • Stootijzer met knop en beitel
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 99703
  • 99703.0001
  • 8714318018443

van 1 € 51,23 per stuk 14,87 € off -22,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Stootijzer met knop en beitel
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 99703
  • 99703.0001
  • 8714318018443
  • Oppervlaktebehandeling: BGL

Eigenschappen

Afmeting 1500 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 997030001
Artikel ID 10633357
Artikelnummer leverancier 99703.0001
EAN artikel 8714318018443
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318018443
Intrastat code 83024900
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal Diameter 28 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Blauw gelakt
Oppervlaktebehandeling BGL
Productgroep Diversen
Productsoort Stootijzer met knop en beitel
Type 99703
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1