GB 99702 stootijzer met knop en beitel 1000 mm diameter 25 mm BGL - Y18002346 - afbeelding 1
GB 99702 stootijzer met knop en beitel 1000 mm diameter 25 mm BGL - Y18002346 - afbeelding 2

GB 99702 stootijzer met knop en beitel 1000 mm diameter 25 mm BGL 99702.0001

Article no.: Y18002346

  • Stootijzer met knop en beitel
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 99702
  • 99702.0001
  • 8714318018436

van 1 € 29,54 per stuk 7,38 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Stootijzer met knop en beitel
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 99702
  • 99702.0001
  • 8714318018436
  • Oppervlaktebehandeling: BGL

Eigenschappen

Afmeting 1000 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 997020001
Artikel ID 10633356
Artikelnummer leverancier 99702.0001
EAN artikel 8714318018436
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318018436
Intrastat code 83024900
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal Diameter 25 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Blauw gelakt
Oppervlaktebehandeling BGL
Productgroep Diversen
Productsoort Stootijzer met knop en beitel
Type 99702
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1