DeWit Ninja cultivator 3660
Artikelnummer: S29000154
Cultivator
- DeWit
- Type 3660
- 3660
- 8714936036607
Vanaf 1
€ 11,55 per stuk
1,28 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Cultivator
-
Merk DeWit
-
Type 3660
-
3660
-
8714936036607
-
Gemaakt uit één stuk en uit het beste kwalitatieve Boronstaal
-
Deze Ninja cultivator is geschikt om mee te wieden en te cultivatoren in bijvoorbeeld plantbakken
-
Aantal tanden: 3
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3660 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 3660 |
| EAN artikel | 8714936036607 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10559295 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Cultivators - Cultivator - Cultivator zonder steel |
| Productgroep | Handgereedschap tuin |
| Productsoort | Cultivator |
| Type | 3660 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Ninja |
| Afmeting | 240x45x45 mm |
| Totale lengte | 240 mm |
| Gewicht | 0,10 kg |