Ellen tochtprofiel inbouw aluminium AIB 3N Xl ZK 300 cm - Y51010324 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel inbouw aluminium AIB 3N Xl ZK 300 cm - Y51010324 - afbeelding 2
Ellen tochtprofiel inbouw aluminium AIB 3N Xl ZK 300 cm - Y51010324 - afbeelding 3

Ellen tochtprofiel inbouw aluminium AIB 3N Xl ZK 300 cm 310112930

Artikelnummer: Y51010324

  • Tochtprofiel
  • Ellen
  • Type AIB 3N XL ZK 300
  • 310112930
  • 8711286260423

van 1 € 259,61 per 25 stuks 3,46 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 15 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 10 tot 15 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Tochtprofiel

  • Merk Ellen

  • Type AIB 3N XL ZK 300

  • 310112930

  • 8711286260423

  • Voor naar binnen en buitendraaiende ramen en deuren

  • Afdichting door middel van soepel silicon

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 310112930
Alternatief artikelnummer leverancier 310112930
EAN artikel 8711286260423
Intrastat CBS code 76042990
Artikel ID N10934963
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productgroep Inbouwprofielen voor 6 mm afhang
Productsoort Tochtprofiel
Type AIB 3N XL ZK 300
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
Lengte 3000 mm
Verpakkingseenheid 25 stuks

Leverancier

Elton - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1