Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM D-ZW 7,5 m zwart grote kier - Y51010262 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM D-ZW 7,5 m zwart grote kier - Y51010262 - afbeelding 2

Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM D-ZW 7,5 m zwart grote kier 600504062

Artikelnummer: Y51010262

  • Tochtband
  • Ellen
  • Type D ZW 7.5 Grote Kier
  • 600504062
  • 8711286359226

van 1 € 41,63 per 8 stuks 1,30 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 15 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 10 tot 15 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Tochtband

  • Merk Ellen

  • Type D ZW 7.5 Grote Kier

  • 600504062

  • 8711286359226

  • Flexibel geschuimd tochtband voor alle typen deuren en ramen

  • Materiaal afdichting: EPDM

  • Ki

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 600504062
Alternatief artikelnummer leverancier 600504062
EAN artikel 8711286359226
Intrastat CBS code 40059100
Artikel ID N10735212
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productgroep Tochtband zelfklevend
Productsoort Tochtband
Type D ZW 7.5 Grote Kier
Minimale bestelhoeveelheid 8 stuks
Verpakking DHZ verpakt
Lengte 7,5 m
Kleur Zwart
Verpakkingseenheid 8 stuks

Leverancier

Elton - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1