Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM K-ZW 7,5 m zwart kleine kier - Y51010261 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM K-ZW 7,5 m zwart kleine kier - Y51010261 - afbeelding 2

Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM K-ZW 7,5 m zwart kleine kier 600104062

Artikelnummer: Y51010261

  • Tochtband
  • Ellen
  • Type K ZW 7.5 Kleine Kier
  • 600104062
  • 8711286359202

van 1 € 5,12 per stuk 0,57 € off -10% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Tochtband

  • Merk Ellen

  • Type K ZW 7.5 Kleine Kier

  • 600104062

  • 8711286359202

  • Flexibel geschuimd tochtband voor alle typen deuren en ramen

  • Materiaal afdichting: EPDM

  • Ki

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 600104062
Alternatief artikelnummer leverancier 600104062
EAN artikel 8711286359202
Intrastat CBS code 40059100
Artikel ID N10735210
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productgroep Tochtband zelfklevend
Productsoort Tochtband
Type K ZW 7.5 Kleine Kier
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Verpakking DHZ verpakt
Lengte 7,5 m
Kleur Zwart
Verpakkingseenheid 8 stuks

Leverancier

Elton - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1