Ellen automatische valdorpel aluminium EM Ellen Matic Brush 728 mm - Y51010150 - afbeelding 1
Ellen automatische valdorpel aluminium EM Ellen Matic Brush 728 mm - Y51010150 - afbeelding 2
Ellen automatische valdorpel aluminium EM Ellen Matic Brush 728 mm - Y51010150 - afbeelding 3

Ellen automatische valdorpel aluminium EM Ellen Matic Brush 728 mm 203900122

Artikelnummer: Y51010150

  • Automatische valdorpel
  • Ellen
  • Type EM Brush 728
  • 203900122
  • 8711286234264

van 1 € 239,91 per 10 stuks 8,00 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 15 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 10 tot 15 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Automatische valdorpel

  • Merk Ellen

  • Type EM Brush 728

  • 203900122

  • 8711286234264

  • Voor binnen- en buitendeuren

  • Montage in de deur

  • Valdorpel met een zachte velours borstel<l

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 203900122
Alternatief artikelnummer leverancier 203900122
EAN artikel 8711286234264
Intrastat CBS code 76042990
Artikel ID N10684016
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productgroep Valdorpels
Productsoort Automatische valdorpel
Type EM Brush 728
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Lengte 728 mm
Verpakkingseenheid 10 stuks

Leverancier

Elton - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1