Ellen tochtprofiel renovatieprofiel kunststof ramen en deuren 4314 25 m zwart - Y51010019 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel renovatieprofiel kunststof ramen en deuren 4314 25 m zwart - Y51010019 - afbeelding 2

Ellen tochtprofiel renovatieprofiel kunststof ramen en deuren 4314 25 m zwart 918034925.1

Artikelnummer: Y51010019

  • Renovatieprofiel
  • Ellen
  • Type Profiel 4314
  • 918034925.1
  • 8711286606245

van 1 € 87,12 per 2 stuks 14,52 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 15 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 10 tot 15 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Renovatieprofiel

  • Merk Ellen

  • Type Profiel 4314

  • 918034925.1

  • 8711286606245

  • Siliconenprofiel voor het vervangen van afdichtingen bij kunststof ramen en deuren

  • Voor verva

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 918034925.1
Alternatief artikelnummer leverancier 9180349251
EAN artikel 8711286606245
Intrastat CBS code 39269097
Artikel ID N10684042
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productgroep Renovatieprofielen
Productsoort Renovatieprofiel
Type Profiel 4314
Minimale bestelhoeveelheid 2 stuks
Kleur Zwart
Lengte 25 m
Verpakking 2 rollen

Leverancier

Elton - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1