Berdal Gripline kniebeschermer elastische riem 320 mm Harmonica - Y50200419 - afbeelding 1
Berdal Gripline kniebeschermer elastische riem 320 mm Harmonica - Y50200419 - afbeelding 2

Berdal Gripline kniebeschermer elastische riem 320 mm Harmonica RBP10400-0110

Article no.: Y50200419

  • Kniebeschermers
  • Gripline
  • Type 03510 Kniebeschermers Harmonica
  • RBP10400-0110
  • 8713331404165

van 1 € 10,83 per 10 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
  • Verwachte levertijd 6 tot 10 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Kniebeschermers
  • Gripline
  • Type 03510 Kniebeschermers Harmonica
  • RBP10400-0110
  • 8713331404165
  • Gripline kniebeschermers en accessoires
  • Vertrouwde en hoogwaardige Berdal kwaliteit
  • Gripline accessoires

Eigenschappen

Alternatief artikelnummer leverancier RBP104000110
Artikel ID 10397671
Artikelnummer leverancier RBP10400-0110
EAN artikel 8713331404165
EAN leverancier 8713331000008
Intrastat code 40159000
Kleur Blauw
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
Merk Gripline
Productgroep Kniebeschermers
Productsoort Kniebeschermers
Type 03510 Kniebeschermers Harmonica

Leverancier

Berdal

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1