Berdal Fento kniebeschermer set beschermkap voor 200 of 400 - Y50200412 - afbeelding 1
Berdal Fento kniebeschermer set beschermkap voor 200 of 400 - Y50200412 - afbeelding 2

Berdal Fento kniebeschermer set beschermkap voor 200 of 400 RBP10400-0052

Article no.: Y50200412

  • Kniebeschermer beschermkap set
  • Fento
  • Type 03510 Kniebeschermers 200/400-Serie
  • RBP10400-0052
  • 8717496910080

van 1 € 20,39 per stuk + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
  • Verwachte levertijd 6 tot 10 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Kniebeschermer beschermkap set
  • Fento
  • Type 03510 Kniebeschermers 200/400-Serie
  • RBP10400-0052
  • 8717496910080
  • Beschermkappen voor Fento kniebeschermers
  • Innovatief en hoog ergonomisch
  • Ontwikkeld vanuit de fysiotherapie
  • Fento accessoires

Eigenschappen

Alternatief artikelnummer leverancier RBP104000052
Artikel ID 10021052
Artikelnummer leverancier RBP10400-0052
EAN artikel 8717496910080
EAN leverancier 8713331000008
Intrastat code 40159000
Kleur Zwart
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
Merk Fento
Productgroep Kniebeschermers
Productsoort Kniebeschermer beschermkap set
Type 03510 Kniebeschermers 200-400-Serie

Leverancier

Berdal

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1