Berdal Gripline kniebeschermer Tuinman nummer 14 rond - Y50200401 - afbeelding 1
Berdal Gripline kniebeschermer Tuinman nummer 14 rond - Y50200401 - afbeelding 2

Berdal Gripline kniebeschermer Tuinman nummer 14 rond RBP10400-0001

Article no.: Y50200401

  • Kniebeschermers
  • Gripline
  • Type 03510 Kniebeschermers Tuinman
  • RBP10400-0001
  • 8713331403540

van 1 € 7,28 per paar + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Kniebeschermers
  • Gripline
  • Type 03510 Kniebeschermers Tuinman
  • RBP10400-0001
  • 8713331403540
  • Gripline kniebeschermers en accessoires
  • Vertrouwde en hoogwaardige Berdal kwaliteit
  • Standaard model voor DIY en de professional
  • Voorkomt knie- en rugklachten
  • Gecertificeerd in klasse 0 volgens DIN EN:14404

Eigenschappen

Aantal per doos 25 paar
Aantal per pallet 600 paar
Alternatief artikelnummer leverancier RBP104000001
Artikel ID 10000188
Artikelnummer leverancier RBP10400-0001
EAN artikel 8713331403540
EAN leverancier 8713331000008
Intrastat code 40159000
Kleur Zwart
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
Merk Gripline
Productgroep Kniebeschermers
Productsoort Kniebeschermers
Type 03510 Kniebeschermers Tuinman

Leverancier

Berdal

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1